aboneaza-te la RSS Feed

calatorie Romania

Thursday, December 14, 2017

SuperBingo Metropolis 7 feb. 2010 – castigatori taloane gratuite

Adaugat de PonturiBune.ro in 08/02/2010

Premii 30.000 lei (taloane gratuite)
Spinu Ion – Darmanesti/ Arges
Frasila Constantin – Hagig/ Covasna
Romonii Ovidiu Adrian – Tg Mures/ Mures
Duminica Gheorghe – Neamt Trifesti
Dumitre Vasele – Satu Mare
Budac Dorin – Bucuresti
Tranca VIorica – Bucuresti
Mircu Petrica – Bucuresti (online)
Iancu Ana – Tulcea
Dinu Gica – Vrancea jud Tataranu
Premii 20.000 lei (taloane gratuite)
Agrigoarei Marian – Adrian, Santana
Cretu Adrian – Alba Sugag
Gratianu Georgeta – Bucuresti
Stefanica Olga Adriana – Bucuresti
Pleanta Stefan- Canada Woodbridge (online)
Vetrea Ionut – Bacau Bacau
Simion Marioara – Calarasi/ Borcea
Branza Cristian – Galati
Solomon Leon Aurel – Mures/ Tarnaveni
Anghelache Vasile – Prahova/ Berceni

Premii 1.000 RON (Tichete necastigatoare)
Mitrofan Eugen – Harpia /Alba
Baliga Adrian – Arad/ Arad
Maris Anghelina – Arad/ Arad
Anghel Elisabeta Vasilica – Mioveni/ Arges
Velt Liviu – Bacau Bacau
Ioan Viorica- Oradea / Bihor

Horovath Voichita- Bistrita jud Bistrita Nasaud
Ababei Corina- Botosani / Botosani
Bounegru Vergilia – Viziru,/ Braila
Mocanu Mihaela – Viziru/Braila
Boer Aurelia- Beclean/ Brasov
Pripis Ioan- Codlea, Brasov
Szabo Pal- Rupea/ Brasov
Iosifescu Elena- Bucuresti
Datcu Ionel-Buzau/ Rm Sarat
Dobre Constanti-Andrei – Constanta
Tudorache Jan – Calarasi
Ielniec Sanda – Caras Severin/ Resita
Harko Dorina – Cluj Aghires
Szilaghi Maria – Cluj Bontida
Moga Teodor – Negreni jud Cluj
Lasu Maria – Constanta/ Chirnogeni
Musat Ioana Veronica – Covasna/ Sf Gheorghe
Vass Iozsef – Dambovita/ Targoviste
Buscu Maria Monica – Dambovita/ Mavrodin
Pehoiu Georgiana Adina – Dambovita/ Targoviste
Jumolea Mariana – Dolj/ Craiova
Moraru Adrian – Galati jud Galati
Constantin Zoe – Galati
Ene Marius – Giurgiu/ Buturugeni
Bacauanu Ion – Giurgiu/ Colibasi
Eibert Daniela Ionela – Gorj/ Motru
Hategan Anca Alexandra – Harghita/ Toplita
Ungureanu Daniel – Hunedoara
Mititelu Ionela – Hunedoara/ Vulcan
Dragnea Rica – Ialomita/ Slobozia
Istrate Elena – Ialomita/ Slobozia
Coroeanu Petroneal – Iasi/ Pascani
Lisman Mihai – Prahova/ Ploiesti
Mancas Vasile – Iasi/ Targu Frumos
Stoica Tatiana – Ilfov/ 1 decembrie
Pacurar Lucian – Maramures/ Baia mare
Cohan Carol – Maramures/ Piatra
Ciorba Ionica – Mehedinti/ Dr. Tr. Severin
Picu Maricica – Mehedinti/ Simiani
Dan Eva- Mures/ Reghin
Haja Mihail – Mures/ Tg Mures
FIlip Virgil – Mures/ Vanatori
Valean Adrian Nimeta – Neamt, Bicaz
Dutu Gheorghe – Olt/ Maruntei
Tudoran Mariana – Prahova/ Breaza
Szabo Teri- Salaj/ Zalau
Bogdan Leontina- Salut Mare/ Poianac
Costea Ilie – Sibiu jud Sibiu
Catargiu Elena – Suceava/ Capu Codrului
Spiridon Gheorghe – Teleorman, ZImnicea
Coti Liliana Maria -Timis/ Carpinis
Bloju Maria – Timis/ Timisoara
Tranuleh Ivan – Tulcea/ Cerna
Bornea Maria- Valcea/ Rm Valcea
Drosu Elena- Vaslui/ Barlad
Hanu Dorin – Vrancea/ Focsani
Tomescu Elena – Bucuresti
Costea Darius Dumitru – Bucuresti
Butnariu Gabriela Elena – Bucuresti
Zavaralescu Constantin Mihai – Bucuresti
Ilie Silviu Alexandru- Bucuresti
Calin Iosana – Bucuresti
Mocanu Gianina Nicoleta- Calarasi (online)
Tifrea Gheorghe- Harghita. Bilbor (online)
Muresanu Dan- Bucuresti (online)
Moraru Nicoleta Florentina- Bucuresti (online)
Serban Ion- Ilfov, Afumati (online)
Gaston Sanda Maria – Sibiu Acliu (online)

Castigatori premii 1.000 lei Tichete Gratuite
Cretu Adrian – Sugag jud Alba
Vlad Niculina – Alba iulia jud Alba
Pop Liviu- Arad
Trandafir Claudia- Lipova jud Arad
Matei Elena- Bogati jud Arges
Alexe Aurel Marian- Bogati jud Arges
Pasicinic Andreea Roxana – Godeni jud Arges
Ionita Aurica – Bacau jud Bacau
Balan Monica – Oradea jud Bihor
Isodor Ecaterina – Bihor
Chifor Nicolae- Bistrita Nasaud/ Chirales
Lacatus Ioan- Bistrita Nasaud/ Vermes
Birsan Anca Dumitra- Botosani/ Dorohoi
Bichiu Claudiu – Botosani/ Dorohoi
Petrache Virgil – Braila/ Ianca
Munteanu Viorel-Brasov/ Codlea
Zsemeney Dorina – Brasov Feldioara
Lungu Toader – Buzau/ Sapoca
Gugiu Alexandra – Bucuresti
Deaconescu ELena – Bucuresti
Maresu Ion – Bucuresti
Bratu Liana – Bucuresti
Avaramidis Lucia – Bucuresti
Stefan Constantin – Bucuresti
Dana Stelica – Bucuresti
Nita Vasilica – Bucuresti
Vasile FLorin – Bucuresti
Georgescu Constantin- Bucuresti
Tone Iordan- Bucuresti
Grosu Alexandra – Bucuresti
Rusu Elena- Caras Severin/ Caransebes
Bubuiescu Bosanca- Caras Severin, Moldova Noua
Sirbu Vasile- Caras Severin/ Sarca Romana
Olosutean Derel – Cluj Napoca jud Cluj
Puiu Raul – Cluj Napoca jud Cluj
Racean Tanase – Cluj Napoca jud Cluj
Tatar Rozalia – Cluj Napoca jud Cluj
Danila Gigi – Constanta
Ciochina Nelu – Constanta
Cristea Stefan – Constanta/ Medgidia
Radaslav Marin Simion – Constanta, Navodari
Damian Ion – Constanta/ Tuzla
Rosata Ioan – Covasna/ Sfantu Gheorge
Bobaru Gabriel Daniel – Dambovita, Baleni
Sanfira Ion – Dolj/ Craiova
Birsan Leontina – Dolj/ Craiova
Potcovaru Marian – Dolj/ Filiasi
Tanasie Cristinel – Dolj/ Salcuta
Maradin Stefanel- Galati/ Buciumeni
Tirca Costel- Giurgiu
Negru Luminita- Gorj/ Bumbesti Jiu
Paun Paul- Gorj Rovasi
Tofalui Anna – Harghita/ Corund
Ilioni Petru – Hunedoara/ Hateg
Mihailoni Aneta Tudora – Hunedoara, Hateg
Suciu Daniela – Hunedoara Simeria
Constantin Elena – Ialomita Colilia
Lazar Dumitru – Ialomita/ Ograda
Parfene Marius – Iasi jud Iasi
Aftimimescu Liviu- Ilfov/ Popesti-Leordeni
Grec Vasile- Maramures/ Borsa
Sima Vasile- Maramures/ Budesti
Coman Matei- Maramures/ Moisei
Bellu Henerieta – Mehedinti, Orsova
Sarbu Gheorghe – Mures
Serban Dorin – Neamt/ Piatra Neamt
Costache Stefan – Olt/ Pirsoveni
Nicola Ovidiu – Olt/ Slatina
Nutu Ioan – Prahova/ Brebu
Balint Razvan – Prahova, Corneliu
Andrei Gheorge – Prahova/ Ploiesti
Mandache Ana – Prahova, Sinaia
Iancau Vasile – Salaj/ Dersida
Kovacs Florica – Satu mare Botiz
Donka Ecaterina – Satu Mare
Campeanu Adriana – Sibiu Cristian
Somnu Stan- Poiana jud Sibiu
Stancut Aurica – Suceava jud Suceava
Calancea Constantina – Suceava/ Zvoristea
Popov Maria- Timis/ Buzias
Aurica Pop-Timis/ Chisoda
Gabor Sorin- Timis/ Timisoara
Zugravu Viorel- Alunu jud Valcea
Gioga Ion- Berbesti jud Valcea
Mocanu Carola Amalia – Arges/ Campu Lung (online)
Todea Nineta – Hunedoara/ Orastie (online)
Troaca Rodica – Italia/ Caserta (online)
Roman Cristi – Spania/ Castellon (online)
Iordache Nicoleta – Bucuresti (online)

Articole pe aceeasi tema...

Daca ti-a placut acest articol, aboneaza-te la newsletter aici!

Comentarii

  1. steiul says:

    nu-mi place postul:-s…jocuri de noroc ?:-s

  2. E util pentru unii, sa stii…

  3. andi funk says:

    da sunt tare putine castiguri ,adica mai fratilor dati si voi premii mai multe ca aveti bani, nu? la cati participa ce strang cu miliardele alta data sa dati mai multe cama supar:((

home | top